Odesílání dokumentů emailem

Dokumenty lze ze systému odesílat třemi způsoby:

1. Přes email uživatele.

V tomto případě je potřeba doplnit k uživateli údaje potřebné pro přístup k jeho schránce (hlavní > uživatelé). Heslo je uloženo zašifrované.

Přihlášení provedete po spuštění aplikace klepnutím na jméno uživatele na úvodní obrazovce, nebo se vyžádá automaticky při prvním odesílaném dokumentu.

2. Přes email firmy.

Tímto způsoben se odešlou emaily uživatelů, kteří nemají zadaný přístup ke své emailové schránce. Hlavní > subjekt > další informace >email.

3. Pokud neprovedete žádné nastavení, emaily se budou odesílat přes schránku Info Office a u odesílatele bude uvedeno no-reply email@info-office.cz

V případě, že zvolíte variantu 1 nebo 2, budou odeslané emaily v odeslané poště uživatele nebo firmy. U varianty 3 bude kopie odeslané zprávy doručena do došlé pošty odesílatele (jako je tomu nyní). Následující obrázek ukazuje příklad vyplnění údajů pro přístup ke schránce uživatele nebo firmy pro Office365. Stejné nastavení používáte u svého poštovního klienta, např. Outlooku. Přístup ke schránce se může lišit podle poskytovatele emailu. Doporučujeme zkonzultovat se správcem systému.